Bluzlar, yaz ve kış aylarında sıklıkla tercih edilen rahat ve şık kıyafetler arasında bu sene de vitrinleri süslüyor. Bluzlarınızı, çeşitli kıyafetlerle bir araya getirerek istediğiniz her türlü ortama uygun hale getirebilirsiniz. Günlük hayatta, iş hayatında ya da özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bluz modelleri, çok farklı tasarımlarla beğenilerinize sunuluyor.

Eğer iş hayatınızda kullanmak için bir bluz kombinine ihtiyaç duyuyorsanız, seçeceğiniz sade ve iddialı bluzunuzun altına kumaş bir pantolon tercih edebilirsiniz. Bu sayede hedeflediğiniz modern iş kadını stilini yansıtmış olacaksınız. Bunların yanında ek olarak seçeceğiniz bir topuklu ayakkabı ve ceketle daha da şık görüneceksiniz. Takı seçimleriniz abartılı modellerden ziyade daha küçük, ufak taşlara sahip modellerden yana olmalıdır. Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, bir randevuya gitmek gibi günlük eylemlerde kullanabileceğiniz bir bluz kombini arıyorsanız tayt, şort, etek ya da kot pantolon üzerine giyeceğiniz hafif dekolteli bir bluz ile oldukça çekici görüneceksiniz. Tayt üzerine hafif salaş ve dekolteli bir bluz giyerseniz kombininizi de hafif topuklu ayakkabılarla tamamlarsanız sokak stiline tamamen ayak uydurmuş sayılırsınız. Şortlar ve etekler üzerine daha dar bluz seçimleri yapmanızda fayda var. Ayakkabı seçiminizde uzun çizmeleri, botları ya da topuklu ayakkabıları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ciddi bir iş yemeğine veya özel bir davete katılırken, düz bir kalem etek üzerine giydiğiniz şifon bluzunuz iş görecektir. Şifon bluzlar sizi modern göstermekle kalmaz, aynı zamanda da çekici bir şıklığa yardım eder.