Sevgili hanımlar. Büyük yani iri göğüsleriniz mi var. Ne giyeceğinizi bilemiyorsanız kesinlikle dert etmeyin. Tüyolarla, doğru giyinmeyi bilerek son derece şık ve gösterişli duracaksınız. Hanımlar, iri göğüsleriniz varsa wrap elbiseler tam size göre. Bu elbiseler şal modeli elbise olarak da anılmakta. Yaka kısımlarında şan etkisinde bir döküm olan bu elbiseler, hem inanılmaz kadınsı, hem de üst bedendeki fazlalıkları kapatması için ideal.

Yüksek yakalı üst giyimleri tercih etmemenizde fayda var. Örneğin dik yakalı yani balıkçı yakalı kazaklar. Bunun yerine yuvarlak yaka, v yaka gibi açık kesimleri tercih edin. Daima göğüslerinizi toparlayan sütyenleri giymeye özen gösterin. Günümüzde, büyük göğüslü bayanlar için son derece uygun çamaşırlar var. Mutlaka edinin.

Kol seçimlerinizde, çok uzun ya da kısa kol deyin, mümkün olduğu kadar yarım kollu modelleri seçin. Bu şekilde, kollarınız ve göğüslerinizle doğru bir ortalama sağlarsınız. Askılı üstlerinizde çok ince askıları seçmeyin. Kalın askıları seçmeniz yerinde olur. Bol üstlerden kaçınmak, klasik modelleri tercih etmek de doğru seçim olacaktır. Çok bol üstler göğüslerinizin gereksiz büyük görünmesine neden olur. Eşarpla göğüsleri kapatmak da her zaman işe yarar. Günümüzde mükemmel eşarplar var ve size stil katacaktır. Mutlaka kullanmayı deneyin.